MÖBLER / Bord / Skrivbord 8023507
nr 802 3507
Skrivbord
Bemålat, längd: 95, djup: 60, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:44:42
250 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
700 kr